POZOR – ROK ZA ODDAJO PODALJŠUJEMO NA 10. 6. 2019! REZULTATE JAVIMO DO 17. 6. 2019.

NATEČAJ ZA RAP PESEM

Mladi rap ustvarjalke in ustvarjalci od 15 do 29 let, Prava zveza vas vabi k sodelovanju!

Iščemo vaša še neobjavljena avtorska rap dela na temo nenasilja. Ključne besede, ki jih želimo slišati, so spoštovanje, svoboda, strpnost, privolitev, dobrosrčnost, humanost, sprejemanje in prijateljstvo. Več o delu posameznih organizacij, ki predstavljamo članice mreže, lahko preberete na spletnih straneh: Društvo KljučDruštvo za nenasilno komunikacijoDruštvo SOS TelefonLegebitraTOM TelefonMladi zmaji in Iz Principa.

Kriteriji ocenjevanja bodo: vsebina, sporočilnost, izvirnost, kakovost besedila in kakovost glasbe. V izbor se ne bodo uvrstila dela, ki spodbujajo katerokoli od oblik nasilja, in tista, ki ne bodo vsebovala vseh prilog.

Najboljšo pesem bo izbrala tričlanska komisija, sestavljena iz glasbenice, glasbenika in predstavnika/predstavnice Prave zveze.

PRIJAVA:

Popolna prijava vsebuje naslednje ločene  priloge:

– posnetek skladbe v mp3 320 formatu,

– besedilo skladbe v slovenskem jeziku,

– V CELOTI izpolnjeno, podpisano ter skenirano izjavo, ki jo najdete na TUKAJ,

– dovoljenje zakonitih zastopnikov za sodelovanje na natečaju, če ste mlajši od 18 let. Najdete ga TUKAJ.

Prijaviteljice in prijavitelji (pri eni skladbi je lahko več avtorjev) svoje delo, izjavo in dovoljenje skrbnikov, če ste mlajši od 18 let, pošljite na elektronski naslov: pravazveza.rapnatecaj@gmail.com do vključno 15. 5. 2019.

NAGRADA:

– snemanje skladbe pod mentorstvom uveljavljenega slovenskega raperja,

– snemanje video spota,

– promocija znotraj socialnih omrežij Prave zveze in njenih članic,

–  vsaj en javni nastop.

OBJAVA IZBORA: najkasneje do 3. 6. 2019.

 

Natečaj je del projekta Prava zveza, ki ga sofinancirata Mestna občina Ljubljana in FIHO. 

     

Najnovejši prispevki