Natečaj za izdelavo igrice

V okviru projekta Da! življenju brez trgovine z ljudmi, ki ga sofinancirajo finančna sredstva EGP za 2009-2014, bomo kot del preventivnih aktivnosti pripravili tudi igralno spletno aplikacijo (igrico, ki se jo bo lahko igralo preko spletnih brskalnikov).

Igrica bo namenjena otrokom med desetim in štirinajstim letom, njen namen pa bo na zabaven in otrokom primeren način prikazati vse oblike trgovanja z ljudmi, ki prežijo na njih.

Za izdelavo igrice je namenjenih 4500 evrov (z že vključenim DDV). Izdelane okvirne ponudbe (liki, scenarij, naloge) zbiramo na e-mail info@drustvo-kljuc.si do 22. 8. 2014. Potem bomo opravili ožji izbor in vse izbrane povabili še na osebna srečanja za podrobnejše predstavitve idej. Za vsa vprašanja smo na voljo na e-mailu info@drustvo-kljuc.si.

eea