Včeraj je ob evropskem dnevu boja proti trgovini z ljudmi v Stockholmu potekala uradna podelitev nagrad 10 organizacijam iz različnih evropskih držav, ki delujejo na področju pomoči žrtvam trgovine z ljudmi in zaščite otrok pred spolnim nasiljem.

Izbrani smo bili med 130 nominiranimi organizacijami, naše delo, trud, podpora ranljivim so bili prepoznani kot izjemno pomembni, in kraljica Silvija nam je v imenu svoje fundacije ter fundacije CHILD10 izročila priznanje.
Izjemen dogodek, izjemni strokovnjaki, izjemen občutek, ko je trud, delo, vztrajanje prepoznano ne le na nacionalnem nivoju, pač pa tudi na mednarodnem. In priložnost, da se zahvalimo vsem zaposlenim, prostovoljkam in prostovoljcem, pa tudi vsem osebam z izkušnjo trgovine z ljudmi, ki nam zaupate in ob naši podpori delate pomembne, pogumne korake v življenje, kakršnega si želite in zaslužite!

Najnovejši prispevki