Društvo Ključ – center za boj proti trgovini z ljudmi vabi vse, ki jih zanima prostovoljno delo, na osnovno izobraževanje o trgovanju z ljudmi, v obsegu 12 ur.

Prvi del izobraževanja bo potekal 17. 10. 2014 v Kinu Šiška, kjer bo koncert ob dnevu boja proti trgovanju z ljudmi. Koncert je brezplačen in obvezen za tiste, ki se prijavljate na izobraževanje, saj se šteje kot del izobraževanja.

Drugi del izobraževanja bo 22.10. in 23. 10. 2014, v prostorih Gimnazije Poljane, od 15.00 do 20.00. Program s temami boste prejeli po potrditvi prijave. KOTIZACIJA za zaposlene znaša 50 €, za dijake, študente in upokojence 20 €. Plačilo je možno v več obrokih, za zaposlene v petih, za študente pa v dveh. Za brezposelne osebe je izobraževanje brezplačno (prinesete potrdilo o prijavi na Zavodu).
PRIJAVE SPREJEMAMO DO PETKA, 10. 10. 2014, na elektronski naslov: info@drustvo-kljuc.si.

Število prijav je omejeno na 20 oseb.
Kotizacijo vplačate na TRR: NLB 02140-0090841565, s pripisom »izobraževanje TzL, ime in priimek plačnika«.

PLAČILO KOTIZACIJE VELJA KOT POTRDITEV PRIJAVE. NA PODLAGI PRIJAVE VAM BOMO POSLALI PROGRAM.
V kotizacijo je všteto: učno gradivo in ostali materiali, potrdilo o izobraževanju, sadje, sladko/slano pecivo, voda/sok.

Več o društvu in trgovanju z ljudmi si lahko preberete na spodnjih straneh:

www.drustvo-kljuc.si
www.telesnica.si